LOTHER

Webová stránka značky: LOTHER

Už třetí generaci dáváme našemu vínu tvář. Objevte, jak se vášeň pro práci může promítnout do vína. S velkým záměrem a nasazením vytváříme každý rok vynikající francká vína. Kvalita nám byla již několikrát potvrzena v nesčetných soutěžích vín. Vinařství Lother již pětkrát obdrželo čestné ocenění okresu za nejlepší víno roku. Ceny na federální a státní úrovni se nyní rozrostly na více než 600.

Já, Sebastian Lother, aktuálně vedu vinařství ve Wipfeldu ve třetí generaci. Spolu se svým týmem pracuji celý rok na výrobě vína výjimečné kvality. Naše široká nabídka sahá od ovocných, svěžích až po vyzrálá, plná vína s jasnou substancí a typickými terroirovými vlastnostmi. Ne všechna vína jsou modelována podle moderních vinařských stylů. Komplexní chuťový zážitek našim zákazníkům nabízejí i tradiční vína, z nichž některá zrála v dřevěných sudech.

Naše hrozny prosperují na minerálních půdách horního Muschelkalku, ve vinicích Wipfelder Zehntgraf a Obereisenheimer Höll. Velký výběr franckých vín zahrnuje všechny běžné druhy bílých a červených vín a také několik překvapení. Nechybí ani speciality jako šumivé víno, které se vyrábí tradičními postupy šampaňského s lahvovým kvašením, dále secco, likéry a brandy. V našem obchodě vždy najdete aktuální nabídku našich franckých vín skladem. K dispozici jsou také balíčky s degustací vín a možná jeden nebo dva nápady na dárky.

Lother - Bacchus 2022 - Polosuché 0,75 l
Novinka
249 Kč

Intenzivní ovocná vůně bezu a zelených jablek, vyvážená sladkost

Kód: 86
Kerner spaet mit Gold (1)
Novinka
249 Kč

Velmi ovocná vůně ananasu a větrových bonbonů. Lichotivá sladkost s plným tělem.

Kód: 90
Lother - Nealkoholické Prosecco - Seccito - Polosuché - 0,75 l
Novinka
249 Kč

Vychutnejte si víno jednoduše Vychutnejte si naše Seccito bez tíže, i když nemáte chuť na alkohol. Naše nealkoholické šumivé víno je pikantní, ovocné a svěží. Víno, které si...

Kód: 91
Lother - Rulandské šedé 2022 - suché 0,75 l
Novinka
249 Kč

Odrůda Rulandské šedé v moderním stylu. Elegantní a intenzivní minerální výraz s jemným vínovým tónem, dlouhotrvající na patře s nádechem dřeva.

Kód: 87
secco weiss (1)
Novinka
249 Kč

ovocné, pikantní secco. Ne příliš sladké a ne příliš suché.

Kód: 92
Lother - Sylvánské zelené 2022 - suché 0,75 l
Novinka
249 Kč

Silvaner – typické francké víno! Pěstuje se na vápencových půdách se zemitou-minerální chutí a plnohodnotným závěrem.

Kód: 88
Lother - Tramín červený 2022 - Polosuché 0,75 l
Novinka
249 Kč

Intenzivní vůně růže s jemným aroma manga. Pěkně integrovaná sladkost a mírná kyselost

Kód: 89
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Zpět do obchodu