Záviška Esposito - Muškát 2023 - polosladké 0,75 l

Kvalitní, čisté víno Muškát, které slibuje potěšení z pití. Dobře vychlazené nezklame milovníky sladších vín, měli byste ho prostě vyzkoušet.

Skladem
Kód: 48
199 Kč
Kategorie: VÍNA
Hmotnost: 1.1 kg
Odruda: Muškát
Chuť: Polosladké
Ideální teplota: 7 - 9 °C
Rok: 2023
Objem: 0,75 l
Alkohol: 10 %
Skladování v: 0-20 °C
Záviška Esposito - Muškát 2023 - polosladké 0,75 l
Akce Novinka

Toto víno nabízí typický muškátový buket s intenzivními květinovými tóny. Jeho sladkou a aromatickou chuť si chcete vychutnat samostatně, nebo se sýrem, koláčem, ovocem.

Jsme mladá rodina s dohledatelnými kořeny od Kodaně až po Neapol. Tudíž název pro naše začínající rodinné podnikání byl jasný, Záviška Esposito. Dlouho jsme hledali možnost, čím se zabývat a možná jednou díky tomu získat svobodu a konečně se živit tím, co nás opravdu baví. Opíjet se dobrým pitím a přejídat se dobrým jídle, to nás baví. No jo, ale troufnout si v dnešní době na gastro, tak odvážní opravdu nejsme. Ale co využít pracovní zkušenosti a propojit tyto tři nám blízké země, ČESKO-ITALSKO-NĚMECKÝ KONCEPT a stát se dodavatelem do gastronomie a tím i jeho součástí, to už by šlo. Takže víno a olivový olej byla jasná volba. No jo, ale jsme Pražáci z paneláku, tak kde začít? Začínáme na Vranově 29km D1 v budově starého vepřína, kde jsou zrekonstruované skladové prostory a sklepy, kde i v největších vedrech není více jak 15 stupňů. Ideální! Prostory jsou i zkolaudovány pro stáčení vína a úpravu olivového oleje. Naše cílové destinace jsou Praha a Středočeský kraj, na Moravu se zatím nechystáme, tahat dříví do lesa není náš styl. Jsme v úplných začátcích a uvidíme kam nás naše cesta dovede. Nyní to bereme spíše tak, že se bavíme při práci. Snad nám to vydrží. A vy všichni, co jste si to dočetli až sem, tak se budete bavit také. 

Zpět do obchodu